Hydraulik Mokotów - Udrażnianie rur 510 733 300

Hydraulik Mokotów udrażnianie rur

Hydraulik Mokotów udrażnianie rur sprężyną mechaniczną i wuko. Wykonujemy drobne naprawy hydrauliczne na Mokotowie. Osiedla: Sadyba, Służewiec, Ksawerów, Wierzbno Sadyba, Augustówka, Czerniaków, Sielce, Wyględów, Służew, Stegny, Stary Mokotów, Siekierki.

 • Mechaniczne udrażnianie rur w blokach i domach
 • Udrażnianie zlewu
 • Montaż baterii, zaworów, kranów
 • Przepychanie pionów i poziomów
 • Udrażnianie kanalizacji żeliwnej i plastikowej
 • Drobne naprawy hydrauliczne
 • Naprawa cieknących spłuczek
 • Naprawa cieknących syfonów
 • Wymiana silikonu, uszczelek, itp.
 • Pogotowie kanalizacyjne Mokotów
 • Udrażnianie rur od zlewu, toalety, umywalki
 • Montaż pralki, zmywarki, suszarki
 • Montaż umywalki, zlewu, wc


Usługi hydrauliczne Mokotów

Instalacje hydrauliczne, a także armatura sanitarna nie są bezawaryjne. Ulegają one po pewnym czasie różnym usterkom. Nie każdy ma w domu potrzebne narzędzia hydrauliczne, aby wszystko samemu naprawił. Dlatego idąc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańcom Mokotowa, Ochoty, Ursynowa, oferujemy usługi hydrauliczne nakierowane na drobne naprawy. Mamy duże doświadczenie w tego typu naprawach, posiadamy sprzęt i doświadczenie. Jeśli jesteście Państwo z innej dzielnicy Warszawy, to tam też możemy dojechać.

Hydraulik Mokotów udrażnianie rur

W dzisiejszych czasach bardzo duża część armatury sanitarnej jest wykonywana z takich materiałów, aby za długo nie podziałała. Kilka lat i do wymiany. Oczywiście hydraulik może podjąć się naprawy baterii i w tym celu zacznie ją rozkręcać. Ale tu najprawdopodobniej zaczną pojawiać się problemy. Bo na przykład pierścień mocujący głowicę, kiedyś był wykonany ze stopu mosiądzu. Był twardy i przede wszystkim trwały. Dziś jak się go próbuje odkręcić, to może pęknąć, albo powyginać się. W obydwu przypadkach, nie da się go już zastosować. I jest to część, której nie da się kupić osobno w sklepie hydraulicznym. Takich mankamentów jest mnóstwo w hydraulice. Również z tego powodu nie warto naprawiać, że części zamienne są często gorszej jakości od tych oryginalnych. I może powstać problem, że po kilku tygodniach usterka znów powróci. I w ten sposób powstaje niezręczna sytuacja. Dlatego nie wymieniamy już baterii. Ale z chęcią zamontujemy nową baterię w dzielnicy Mokotów, Ochota, Praga. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego 510 733 300.

Skuteczne udrażnianie rur - hydraulik Mokotów tel. 510 733 300

Skuteczne udrażnianie rur hydraulik Mokotów

Jesteśmy firmą kanalizacyjną na Mokotowie, która udrażnia rury wyłącznie profesjonalnym sprzętem. Wśród tych narzędzi można wymienić dwa główne: sprężynę elektryczną i wuko. Sprężyna elektryczna służy do udrażniania kanalizacji o średnicy do 160 mm. Można nią odtykać zlewy i czyścić odpływy. Za pomocą sprężyny mechanicznej udrożnimy rury od szamba, umywalki, toalety, wc, przykanaliki, brodziki, wanny, odpływy od zmywarek i pralek. Natomiast udrażnianie wuko sprawdza się przy czyszczeniu kanalizacji zewnętrznej, rur od szamba, przykanalików, rynien i drenaży od szamb ekologicznych. Wuko, inaczej ciśnieniowe czyszczenie rur wykonuje się zazwyczaj od strony podwórka, rzadziej od domu.

Udrażnianie kanalizacji Mokotów

Udrażnianie kratki Mokotów

Ciśnieniowe przepychanie kanalizacji, inaczej zwane wuko, jest metodą skutecznego czyszczenia rur za pomocą ciśnienia wody. W praktyce wygląda to tak, że do klienta przykładowo z Mokotowa przyjeżdża samochód ze zbiornikiem wody, pompą, wężami i odpowiednim osprzętem do przepychania rur. Hydraulik wpuszcza przez przykanalik wąż w kierunku domu i puszcza wodę pod dużym ciśnieniem. Woda udrażnia rury, a zarazem czyści je z osadów. Dzięki tej metodzie można udrożnić długie odcinki kanalizacji. Sprężyna elektryczna też doskonale nadaje się do czyszczenia i przepychania kanalizacji. Natomiast jeśli chodzi o bardzo długie odcinki rur, to lepiej posłużyć się wuko niż sprężyną elektryczną.