Pogotowie kanalizacyjne Warszawa Bemowo 510 733 300

Oferta (w skrócie) :

Oferta :

 • Czyszczenie rur ciśnieniem wody
 • Pogotowie kanalizacyjne Bemowo
 • Udrażnianie rur sprężyną elektryczną
 • Przepychanie kanalizacji zewnętrznej
 • Przepychanie odpływu zlewu, umywalki, itd
 • Pogotowie kanalizacyjne wuko
 • Czyszczenie rynien i drenaży

Pogotowie kanalizacyjne Bemowo

Przepychanie rur kanalizacji domowymi sposobami nie zawsze kończy się sukcesem, dlatego codziennie pomagany klientom z Bemowa w awariach sieci kanalizacyjnej. Obsługujemy klientów w:


 • Fort Radiowo
 • Bemowo Lotnisko
 • Boernerowo
 • Fort Bema
 • Groty
 • Górce
 • Jelonki Północe
 • Jelonki Południowe
 • Chrzanów

Przepychanie rur od zlewu

Czyszczenie rur od zlewu i zmywarki wykonujemy elektryczną sprężyną. Inne domowy sposoby często pomagają na chwilę, ponieważ tłuszcz wraz z resztkami jedzenia osadza się w całej średnicy odpływu kanalizacyjnego. Chemia do udrażniania czasem robi mały prześwit w zatorze, ale po niedługim czasie rury znowu zatykają się. Nasze urządzenia do przepychania kanalizacji dokładnie czyści rury, dzięki czemu masz pewność, że albo w ogóle, albo na długi czas będziesz miała/miał spokój.

Pogotowie kanalizacyjne i hydrauliczne Warszawa Bemowo

Dzwoniąc do nas masz pewność skutecznej pomocy. Odpływy kanalizacyjne w domach, są zwykle dłuższe od odpływów w mieszkaniach. Ale długość rur w twoim domu, czy mieszkaniu nie ma dla nas żadnego znaczenia. Możemy wyczyścić i udrożnić rury, które mają kilkadziesiąt metrów długości. Dodatkowo dzięki zastosowaniu specjalnych końcówek można uporać się z każdym zatorem. Na przykład może być taka sytuacja, że rura kuchenna ma kilkanaście metrów długości, a ponadto brak jest należytego spadku. Często w takich miejscach, tłuszcz lubi się odkładać i troszeczkę twardnieć. Mamy wtedy do czynienia z zastygniętym tłuszczem, który całkowicie pokrył kilka metrów rury. Do pokonania takiego zatoru służy, mi.in. specjalna łopatka, która przebija się przez zator. Następnie można wykorzystać tzw. łańcuchy do wyczyszczenia kanalizacji z tłuszczu. Nasze pogotowie hydrauliczne Warszawa Bemowo, to specjaliści z dużym doświadczeniem, dlatego dobiorą najlepszą metodę, do szybkiego załatwienia awarii.

Pogotowie kanalizacyjne Bemowo po godzinie 24:00

W przypadku awarii po godzinie 24:00, proszę kontaktować się z numerem 📞 697 378 786

Ciśnieniowe przepychanie i czyszczenie rur, rynien, drenaży

Monitoring i kamerowanie rur kanalizacyjnych

Profesjonalny monitoring kanalizacji

Czasem zdarzają się przypadki, kiedy rury z jakiegoś powodu cyklicznie zatykają się. W takiej sytuacji dobrze byłoby zbadać przyczynę zapychania się kanalizacji. Do tego służy specjalna kamera do monitoringu rur. Wykonujemy takie usługi na życzenie klienta. Przeważnie monitoring kanalizacji wykonuje się w celu skamerowania odpływu do szamba, sfilmowania przykanalika, inspekcji pionów kanalizacyjnych. Z pracy takiej kamery możemy dowiedzieć się, czy na przykład gdzieś na głównej rurze występuje zasyfonowanie instalacji, albo czy do rur wpadł jakiś przedmiot. Kamera pomocna jest przy wydobywaniu różnych rzeczy, które przez nieuwagę wpadły, na przykład telefon komórkowy, albo złoty łańcuszek. Naszemu pogotowiu kanalizacyjnemu Bemowo, raz na jakiś czas zdarza się pomagać w wyjmowaniu z rur, różnych wartościowych przedmiotów. Pomocna jest przy tym kamera.

Udrażnianie rur – szybko i skutecznie. Wuko i sprężyna elektryczna

Zazwyczaj do udrażniania rur w mieszkaniach stosujemy sprężynę elektryczną. Natomiast jeśli chodzi o rury zewnętrzne, to posługujemy się sprężyną elektryczną, oraz wukiem. Wuko jest to specjalne urządzenie wysokociśnieniowe, które poprzez specjalny wąż pod dużym ciśnieniem, wtłacza wodę do przewodów kanalizacyjnych. Tak wyczyszczona kanalizacji na pewno długo będzie służyła, bez obawy, że za chwilę się znowu zatka.

Udrażnianie i czyszczenie kanalizacji na Bemowie

Na rynku hydraulicznym, w zakresie udrażniania kanalizacji, liczą się tylko dwie metody czyszczenia rur. Sprężyna elektryczna, oraz ciśnieniowe przepychanie kanalizacji, czyli wuko. Nasze pogotowie kanalizacyjne nie stosuje żadnych domowych metod udrożniania. Posiadamy jedynie fachowy sprzęt, dlatego dzwoniąc do nas, masz gwarancję poprawnie wykonanej pracy, na którą zawsze dajemy gwarancję.

Napisz w czym możemy pomóc?

Jak samemu bezpiecznie udrożnić wannę, zlew, brodzik?

Jeśli chcą państwo własnymi siłami udrożnić wannę, brodzik, zlew, to możemy coś polecić. Bo w Internecie jest kilka szkodliwych podpowiedzi. Ogólnie rzecz biorąc, to z domowych sposobów najlepszym rozwiązaniem będzie zakup w sklepie hydraulicznym ręcznej sprężyny do kanalizacji. Jeśli już kupicie, to potrzebne będą dwie osoby. Pierwsza kręci korbką, a druga wpycha spiralę w odpływ. Oczywiście wcześniej demontując syfon. Nigdy nie wpychamy spirali od strony sitka. Bez względu, czy chodzi o zlew, wannę, umywalkę, czy prysznic. Jest to dość męcząca metoda, ale jeśli nie ma w instalacji kolanek 90 stopni, to jest duża szansa, iż się uda. Inną mniej męczącą metodą jest żel i płyn do przepychania rur. Przy czym nie sypcie państwo granulek, lub proszku. Bo te mogą skamienieć. Soda plus ocet, też nie jest dobrym rozwiązaniem.