tel. 510733300

Udrażnianie kanalizacji Warszawa Wawer 510 733 300

Potrzebna pomoc przy udrażnianiu kanalizacji?

Od wielu lat pomagamy w Wawrze przy udrażnianiu i czyszczeniu rur kanalizacyjnych. Jeśli masz zatkany odpływ od zlewu, wanny, toalety, to nie trać czasu, tylko zadzwoń: 510 733 300 Temat udrażniania kanalizacji znamy bardzo dobrze. Bo od kilkunastu lat. Pomogliśmy wielu klientom, z których niektórzy myśleli, że będą musieli wymieniać rury, bo sami nie mogli odetkać kanalizacji. Potem gdzieś usłyszeli o specjalistycznym sprzęcie do czyszczenia kanalizacji. I byli bardzo zadowoleni, a nawet szczęśliwi i zarazem zdziwieni, że udało nam się odetkać rury. W ten sposób pozbyli się kłopotu i wydatku związanego z wymianą rur, które były najczęściej w podłodze. A my też mieliśmy satysfakcję, że nasze pogotowie kanalizacyjne uratowało sytuację.

Pogotowie kanalizacyjne i hydrauliczne Warszawa Wawer

Nasze pogotowie kanalizacyjne Warszawa Wawer pomaga nawet w beznadziejnych przypadkach. Odpływy od zlewu są zazwyczaj najbardziej eksploatowanymi rurami w mieszkaniu. To w nich ląduje tłuszcz z patelni, resztki jedzenia, oraz chemia zmywarkowa. Dlatego niejednokrotnie okazuje się że mieszkańcy nie są w stanie samodzielnie poradzić sobie z tym problemem. Ale dla nas udrożnić taki zlew, to nic trudnego. Wystarczy odpowiedni sprzęt jak sprężyna elektryczna. Innym odpływem, który może sprawić kłopot, jest rura od szamba, albo przykanalik. W obydwu przypadkach, jest to rura odprowadzająca ścieki z toalety, zlewu, umywalki, zmywarki, pralki, prysznica, czyli z całego domu, poza obręb domu. Albo do kanalizacji miejskiej, albo do szamba. Tutaj może się przydać również sprężyna, ale też wuko – czyli metoda ciśnieniowego udrażniania rur kanalizacyjnych. Dlatego jeśli masz jakikolwiek problem z zatkaną kanalizacją, to zadzwoń do naszego pogotowia kanalizacyjnego Wawer. Nawet jeśli korzenie wrastają w rury, to też pomożemy. A że takie coś jest możliwe, pokazujemy to na zdjęciu poniżej. To co leży na trawie, to korzenie roślin.

Udrażnianie rur od szamba. Szybko i skutecznie

Jak już wspomnieliśmy przepychamy rury odprowadzające ścieki do kanalizacji miejskiej, albo do szamba. W zależności od sytuacji, czyszczenie rur wykonujemy od strony podwórza, albo budynku. Czyli jeśli nie decydujemy się udrożnić kanalizację od strony domu, to pracę tą wykonujemy przez otwór rewizyjny, lub na przykład przez odpływ od toalety. Uprzednio demontując wc. Po wykonaniu przepychania, montujemy z powrotem na swoje miejsce toaletę. I sprzątamy po sobie. Na wykonaną pracę dajemy stosowną gwarancję. A udrażnianie wykonujemy metodą ciśnieniową, albo sprężyną elektryczną. Pierwsza wymieniona metoda polega na wykorzystaniu urządzenia zwanego wuko, które czyści odpływy zewnętrzne ciśnieniem wody. Taką pracę wykonuje się zazwyczaj od podwórza.

Monitoring, inspekcja kanalizacji

Chcesz dowiedzieć się jaki jest stan kanalizacji w Twoim domu? Możemy wykonać dla Ciebie profesjonalny monitoring rur kanalizacyjnych. Dowiesz się czy konieczna jest wymiana rur, czy nie trzeba tego robić. Kamera jest też pomocna dla dowiedzenia się jaka jest przyczyna awarii kanalizacji.

Wuko - ciśnieniowe przepychanie rur, drenaży oczyszczalni, rynien

Pogotowie kanalizacyjne Wawer po godzinie 24:00

Nocą po godzinie 24:00, proszę dzwonić pod numer 📞 697 378 786

Napisz w czym możemy pomóc?

Skuteczne pogotowie kanalizacyjne, przepychanie rur Warszawa, czyszczenie kanalizacji

Pogotowie kanalizacyjne Targówek

Pogotowie kanalizacyjne Warszawa Bemowo

Udrażnianie kanalizacji Wawer

Pogotowie kanalizacyjne Wawer

Przepychanie rur kanalizacji "Kretami", nie zawsze przynosi poprawę sytuacji. Dlatego pomagamy klientom z Wawra w udrażnianiu odpływów kanalizacyjnych. Obsługujemy klientów w:


ZADZWOŃ TERAZ
510733300

Strona główna - Pogotowie kanalizacyjne Warszawa