Udrażnianie rur Wawer

< hydraulik udrażnianie Warszawa

Wówczas gdy widzisz, że woda ze zlewu zaczyna wybijać w brodziku pojawia się pytanie co z tym zrobić. Niestety często przychodzi myśl aby wsypać pół butelki Kreta, co najczęściej jest powodem wytworzenia w rurze kamienia.

Warto też pamiętać, że podczas remontów najczęściej wszelkie pozostałości po gipsach, kalejchi farbach lądują właśnie do kanalizacji. Pół biedy jeśli jest to w bloku, bo tam mamy do czynienia z krótkimi odcinkami rur kanalizacyjnych, jeśli powstanie problem to administrator będzie się martwił, ale kiedy remont jest w domu gdzie często są długie odcinki rur to może być poważny problem.

obrze też wiedzieć, iż jeśli nakrętka granulek do udrażniania rur nie powoże w odetkaniu instalacji akanlizacyjnej, to nie można wsypywać pół butelki z nadzieją, że to załatwi sprawę. Tymczasem jest to jak jak "strzał w kolano", lepiej tego nie robić. Można skożystać z różnych rodzai żeli, lub innej chemii do udrażniana rur, lecz z granulkami trzeba posługiwać się ostrożne. To samo tyczy się sody w granulkach.

A gdyby one nie pomagały to polecam usługi udrażniania rur sprężyną elektryczną realizowane przez naszą firmę na terenie Warszawy Wawer i w okolicach.

  • Udrażniamy rury w blokach
  • Przepychamy kanalizację w domach
  • Odtykamy odpływy kanalizacyjne wykonane z plastiku i żeliwa
  • udrażniamy wc bez niepotrzebnego rysowania powierzchni toalety