Udrażnianie kanalizacji Warszawa 510733300

zdjęcie jak udrażniamy kanalizację zdjęcie udrażnianie kanalizacji zdjęcie udrażnianie kanalizacji

Jeśli Próbowałaś/Próbowałeś udrożnić kanalizację za pomocą chemicznych środków i uważasz, że efekt jest niezadawalający, a szukasz dobrej metody na zapchane rury, to możesz zawsze zadzwonić po profesjonalistów. My nie używamy chemii. Stosujemy tylko sprawdzoną i skuteczną metodę. Udrażniamy kanalizację w Warszawie sprężyną elektryczną. Dzięki tej metodzie na długo zapomnisz o zapchanych rurach kanalizacyjnych.

udrażnianie kanalizacji Warszawa udrażnianie kanalizacji Warszawa

Porady związane z udrażnianiem kanalizacji w Warszawie

Żmijka czy chemia do udrożniania kanalizacji?

Środki chemiczne do odtykania kanalizacji mają swoją zaletę, że są po prostu tanie. Jeżeli ktoś zdecydował się ratować "Kretem", to powinien przedewszystkim przestrzegać zalecanej dawki przez producenta. Bo są osoby, które po sypnięciu zalecanej dawki w przypadku nieudanej próby udrożnienia, sypią dodatkowo na przykład dwie butelki mając nadzieję, że jeśli łyżka nie pomogła, to pomoże parę butelek. Nic bardziej błędnego. Jak ma pomóc, to łyżka wystarczy. Więcej środka raczej na pewno skamienieje w rurze, jeśli nie usunie zatoru.

Naszym zdaniem lepsze efekty można uzyskać udrażniając kanalizację ręczną żmijką do rur kanalizacyjnych. Niestety do przepychania rur za jej pomocą nie wystarczy jedna osoba. Potrzebne są dwie - jedna kręci, a druga wpycha sprężynę. Wyczyszczone rury tą metodą na dłużej pozostają drożne. Największą zaletą oprócz skuteczności tej metody jest fakt, iż żmijka nie skamienieje w rurze, ani w żaden sposób nie jest w stanie jej zepsuć

katalog stron Katalog Stron