Hydraulik Białołęka 510 733 300

Oferta (w skrócie) :

Oferta :

 • Hydraulik Białołęka
 • Pogotowie Hydrauliczne Białołęka
 • Udrażnianie rur sprężyną elektryczną
 • Przepychanie kanalizacji WUKO
 • Montaż baterii
 • Naprawa spłuczki Białołęka
 • Wymiana zaworówy
 • Wymiana zaworówy
 • Wymiana wodomierzy
 • Odpowietrzenie grzejników
 • Pogotowie kanalizacyjne Białołęka
 • Wymiana umywalki
 • Wymiana deski sedesowej
 • Przetykanie wc / toalety
 • Pozostałe usługi hydrauliczne

Oferujemy fachowe usługi hydrauliczne na Białołęce

Hydraulik Białołęka oferuje od kilkunastu lat drobne naprawy hydrauliczne. Wiemy jak uciążliwa może być zepsuta spłuczka, albo zacinająca się bateria umywalkowa. Dlatego nasz serwis hydrauliczny kierowany jest do osób szukających pomocy w naprawach bieżących armatury sanitarnej, oraz innych pracach, jak chociażby dopompowanie powietrza do hydroforu i mieszkających na Białołęce.

Usługi hydrauliczne na Białołęce

Naprawy hydrauliczne Białołęka

Naprawy hydrauliczne Białołęka

Instalacje hydrauliczne w szczególności kanalizację, można podzielić na kanalizację grawitacyjną i wymuszoną. Z czego pierwsza jest idealnym rozwiązaniem, bo ścieki same pod wpływem swojego płyną grawitacyjnie, natomiast druga wersja, to zawsze kompromis. Coś za coś. Niezawodność, za chęć aranżacji pomieszczeń według własnych planów. Dobry hydraulik jeśli by go ktoś pytał, to będzie raczej odradzał takich rozwiązań, ale oczywiście klient nasz pan. Kanalizację wymuszoną stosuje się zazwyczaj w miejscach gdzie pierwotnie inne były pomysły niż łazienka, czy kuchnia. Zazwyczaj w tych pomieszczeniach nie ma pionów kanalizacyjnych, do których za pomocą odpływów, można by podłączyć urządzenia hydrauliczne typu zlew, zmywarka, wanna, wc. Aby to wykonać należy zainstalować pompę, która będzie pod ciśnieniem tłoczyć ścieki do rur kanalizacyjnych. Natomiast w przypadku chęci podłączenia wc do kanalizacji wymuszonej, trzeba zainstalować pompo-rozdrabniacz. Jeśli chodzi o wady takiego rozwiązania, trzeba wziąć pod uwagę, iż pompy są urządzeniami dość drogimi i wrażliwymi na zatkanie. Lepiej unikać takich sytuacji. Tymczasem w przypadku instalacji takiego sprzętu, nie należy go zabudowywać i instalować w trudno dostępnych miejscach. Bo koszt usunięcia awarii zatkanych rur może być spory i powiększony o dodatkowe koszty, na przykład zapłatę dla glazurnika.

Jak wymenić głowicę w baterii?

Jak wymienić głowicę baterii?

Jedna z najczęściej psujących się części baterii z mieszaczem, jest głowica. Mogą być różne objawy zepsucia się głowic. Jedną z nich jest taki objaw, że ciężko jest ruszać uchwytem baterii w celu odkręcenia bądź zakręcenia wody. Innym rodzajem usterki może być, nieustannie lejąca się, woda po korpusie baterii. Jeszcze innym jest nieustannie kapiąca woda z wylewki, przy zakręconej wodzie. Naprawa baterii nie jest trudna. Potrzebne do tego będą klucz nastawny, oraz klucz nimbusowy, lub mały płaski śrubokręt. Zabierając się do naprawy, wpierw należy zakręcić wodę zaworkami, do których przykręcone są wężyki doprowadzające wodę do baterii. Jeśli zaworki nie będą działać, to można zakręcić wodę wodomierzami. Ważne jest żeby odciąć zarówno ciepłą jak i zimną wodę. Następnie na uchwycie lokalizujemy okrągłą zaślepkę, na której zaznaczone są ciepła i zimna woda, w postaci niebieskiej i czerwonej kropki, lub niebieskiego i czerwonego pola. Zdejmujemy tą zaślepkę. Pod nią w głębi znajduje się śruba, którą należy odkręcić albo kluczem nimbusowym, albo płaskim śrubokrętem. Gdy odkręcimy tą śrubę, to możemy wreszcie zdjąć uchwyt baterii. Potem czeka nas odkręcenie okrągłej, dekoracyjnej rozetki. Pod nią znajduje się nakrętka dociskająca głowicę baterii. Po jej odkręceniu można wyjąć i wymienić głowicę na nową. Najlepiej ceramiczną. Wiele sklepów hydraulicznych oferuje głowice całe z plastiku. Tych należy unikać. Zakupić należy te z ceramicznym środkiem. Potem trzeba wszystko skręcić. Nałożyć uchwyt, wkręcić śrubkę, odkręcić zaworki i naprawa zakończona.

Profesjonalne usługi hydrauliczne udrażniania rur Białołęka

Udrażnianie kanalizacji Targówek

Udrażnianie kanalizacji jest bardzo proste i skuteczne, jeśli posiada się odpowiedni sprzęt. Zatkany odpływ od zlewu umywalki, albo wanny najlepiej jest udrażniać sprężyną elektryczną. Oczywiście polecamy nasze usługi hydrauliczne na Białołęce, profesjonalnego przepychania rur ale jednocześnie doradzamy, jeśli we własnej inicjatywie chcieliby Państwo przetkać zlew, lub wannę, to najlepiej jest spróbować udrożnić ręczną sprężyną. Jeśli to się nie uda, to najlepiej wezwać hydraulika zaopatrzonego w sprężyną elektryczną. My taką posiadamy takie urządzenia, jak również kamerę do rur, oraz inny sprzęt kanalizacyjny. Dlatego zachęcamy do skorzystania z naszej oferty hydraulicznej. Oprócz udrażniania cienkich rur jak na przykład od umywalki przetykamy tak że rury od szamba, piony kanalizacyjne, rury które idą poza obrębem budynku, oraz toalety i inne. Teren naszego działania to Białołęka.

Kamerowanie instalacji hydraulicznej na Białołęce

Pomagamy usługi również w różnych nietypowych sytuacjach. Na przykład dzięki kamerze do inspekcji rur kanalizacyjnych, oraz odpowiedniego chwytaka, wyciągnęliśmy z kanalizacji nowy smart fon, który dziecko rzuciło do otwartej rury kanalizacyjnej, gdyż nie kanalizacja nie była niczym zabezpieczona. Kamera pozwoli też dowiedzieć się, dlaczego rury cyklicznie zatykają się. Na przykład, czy w kanalizacji są korzenie drzew, albo czy rury zapadły się tworząc zasyfonowanie. - czyli taki niby syfon, w którym zbierają się nieczystości, tamujące wpływ wody. I z tego powodu co parę miesięcy, występuje konieczność wezwania firmy hydraulicznej, która udrożni zatkaną rurę.

Porady hydraulika w zakresie przepychania rur

Porady hydraulika w zakresie przepychania rur. Jeśli zastanawiacie się, czy stosować sodę z octem, Kreta, czy rozgięty metalowy wieszak, żeby udrożnić odpływ, to możemy troszkę o tym opowiedzieć. W Internecie znaleźć można wiele oryginalnych porad hydraulicznych, ale nie wszystkie są mądre. Na przykład używanie metalowego wieszaka do udrożnienia toalety da tylko porysowanie muszli WC. Czasem te porysowania da się usunąć ale nie zawsze. Soda z octem, albo z gorącą wodą ,też czasem pomoże, ale na krótko. Pamiętać należy żeby nie używać za dużo sody, bo to może dodatkowo zatkać rury. Potem nawet jeśli przyjdzie hydraulik ze sprężyną elektryczną, to jeśli w rurach będzie pół kilo sody, to może być problem nawet dla takiego sprzętu, aby udrożnić odpływ zlewu, wanny, umywalki, lub prysznica. Najlepszym domowym rozwiązaniem jest ręczna sprężyna, ale posługiwanie się nią wymaga trochę wysiłku.

Pomoc hydrauliczna Białołęka

Jeśli potrzebujesz pomocy hydraulicznej na Białołęce, to zadzwoń, lub napisz. Przyjedziemy i pomożemy..

Napisz w czym możemy pomóc?