Udrażnianie rur Warszawa Ursus

Jeśli masz problem z zatkanym zlewem, albo masz problem z główną rurą w domu, czy mieszkaniu to nasze usługi pozwolą Ci zapomnieć o tym problemie.

udraznianie rur Warszawa UrsusChyba każdy użytkownik instalacji kanalizacyjnej spotkał się z takim problemem, że woda zamiast spływać sobie do kanalizacji, nagle zaczęła wybijać w jakimś odpływie, albo w zlewie, albo w toalecie, lub w brodziku. Nie potrzeba specjalnej diagnozy aby domyślić się, że mamy do czynienia w takiej sytuacji z zatkaną rurą kanalizacyjną. Można męczyć się z tym problemem ratując się różnymi domowymi sposobami udrażniania rur kanalizacyjnych, lecz często nie przynosi to żadnych pozytywnych efektów. Czasem w skutek niewłaściwego zastosowania granulek udrażniających rury kanalizacyjne może dojść do zacementowania rur właśnie tymi środkami. Chemia stosowania w domowym przetykaniu rur może również uszkodzić odpływ wanny lub brodzika.

Jaki jest powód psucia rur kanalizacyjnych?

udraznianie Warszawa Ursus

Dzieje się tak niekiedy w skutek wysokiej temperatury, która wytwarza się podczas zalewania granulek gorącą wodą. Plastik deformuje się wtedy sprawiając tym samym konieczność wymiany części odpływu. Dodam, że nie zawsze się to dzieje, ale parę razy miałem możliwość zaobserwowania efektów takiego zalewania wrzątkiem. Ale na domiar złego jeśli zaleje się granulki wodą zimną to one kamienieją w kanalizacji. Gwoli ścisłości należy dodać, że nie zawsze, lecz późniejsze operacje aby usunąć ten kamień niekiedy kończą się remontem instalacji kanalizacyjnej. Bezpieczna i skuteczna metoda udrażniania rur to sprężyna elektryczna. Posiada ona elektryczny silnik, który wprawia w wysokie obroty sprężynę, która delikatnie czyści ścianki rur z narosłych tam zaległości. Nasza firma stosuję tę metodę od paru lat i z pewnością można ją wszystkim polecić. Wykonujemy udrażnianie w Warszawie i okolicy.